1399/08/08 عدم امکان تغییر دامنه برای جست‌وجوی کشورهای مختلف

گوگل، غول جست‌وجوی اینترنتی دیگر به شما اجازه نمی‌دهد تا دامنه خود را تغییر دهید و از این طریق در کشورهای مختلف به جست‌وجو بپردازید. برای مدت زمانی طولانی، می‌توانستید نتایج جست‌وجوی خود ... ادامه »

1399/08/07 دوربین آیفون؛ ابزار هکرها!

یکی از کارشناسان امنیتی هشدار داد مجرمان سایبری می توانند با استفاده از اپلیکیشن‌های آیفون دوربین‌های جلو و عقب موبایل کاربر را در هر زمانی روشن کنند. فلیکس کراوس یکی از مهندسان گوگل ... ادامه »

1399/07/24 حمله فیشینگ به iOS با کپی کردن صفحه درخواست رمز اپل

به‌تازگی یکی از توسعه‌دهندگان نرم‌افزارهای iOS از وجود محتوای فیشینگ خاصی در این سیستم‌عامل خبر داده است که اقدام به دزدی رمز عبور و اپل آی‌دی کاربران می‌کند. به گزارش ایتنا از رایورز ... ادامه »

1399/07/19 مایکروسافت برای محبوب‌تر کردن ویندوز 10، ویندوز 7 را قابل هک ساخته است

بررسی‌های انجام شده توسط متخصصان امنیتی نشان از آن دارد که شرکت مایکروسافت به‌صورت عمدی شرایط هک شدن ویندوز 7 را فراهم ساخته است تا بتواند آمار مهاجرت به ویندوز 10 را افزایش بدهد. به گزارش ... ادامه »

1399/07/16 کنترل صوتی لوازم خانگی هوشمند با ویندوز ۱۰ ممکن شد

مایکروسافت قابلیت جدیدی را به دستیار صوتی کورتانای خود افزوده تا مدیریت لوازم خانگی هوشمند و صدور دستور برای آنها از طریق سیستم عامل ویندوز ۱۰ ممکن شود.   به گزارش ایتنا از مهر به نقل از ... ادامه »

1399/07/13 راحت‌تر از اینستاگرام خرید کنید!

این شرکت بعد از یک سال بررسی و آزمایش ابزار خرید خاصی را در اینستاگرام فعال کرده که به فروشندگان انواع کالا امکان می‌دهد برچسب‌های خاصی را در پست‌های اینستاگرامی خود فعال کنند. این برچسب‌ها ... ادامه »