1399/06/01 به‌روزرسانی سیستم عامل لینوکسی feren

به‌تازگی سیستم‌عامل feren -که یک OS متن‌باز بوده و ضمناً بر پایه هسته سیستم‌عامل لینوکس طراحی شده است- با یک به‌روزرسانی جدید مواجه شده که کاربران این سیستم‌عامل با استفاده از این بسته و نصب ... بیشتر »

1399/05/30 حل تهدید دامنه‌های اینترنتی ایرانیان

در پی تهدید اخیر و ناگهانی شرکت ریسلو (Resello) به عنوان بزرگ‌ترین ثبت‌کننده دامنه‌های اینترنتی ایرانی مبنی بر جلوگیری از ایجاد و ثبت دامنه اینترنتی همچون .org .net .com برای کاربران ایرانی، موجی از ... بیشتر »

1399/05/19 بهبود فضای کسب‌وکار و مشارکت در توسعه محتوا اولویت فناوری اطلاعات بود

به گزارش ایتنا از ایسنا، نصرالله جهانگرد امروز(چهارشنبه) در نشست خبری با بیان اینکه در توسعه فناوری اطلاعات در کشور، رسانه حلقه تکمیلی است، گفت: امروز پس از یک دوره چهار ساله، چهار ماموریت که ... بیشتر »

1399/05/18 موج جدید هک عمومی با استفاده از شبکه وای‌فای هتل‌ها

به‌تازگی گروهی از هکرهای نامی توانسته‌اند تا با استفاده از روشی خاص، سیستم وای‌فای مستقر در هتل‌ها را در اختیار گرفته، و به‌ این‌ ترتیب اقدام به هک کردن دستگاه‌های کاربران متصل به این ... بیشتر »

1399/05/12 یوتیوب در دانشگاه‌ها رفع فیلتر می‌شود

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از اعلام شرایط رفع فیلتر یوتیوب و بلاگ‌اسپات در دانشگاه‌ها با نظر دادستان کل کشور خبر داد. محمدجواد آذری جهرمی در صفحه اینستاگرام خود، با اشاره به ... بیشتر »