1399/01/08 نیمی از دستگا‌ه‌های اندرویدی جهان تاکنون به‌روز نشده‌اند

با وجود نقش و اهمیت فراوان مقوله امنیت، به نظر می‌رسد هنوز آنچنان که باید و شاید مورد توجه قرار نمی‌گیرد و علیرغم توصیه شرکت‌های امنیتی و متخصصین، این مسئله همچنان مورد غفلت واقع می‌شود. ... ادامه »

1399/01/08 اینتل برای تمرکز بیشتر روی هوش مصنوعی، گروهی مخصوص این کار تشکیل می‌دهد

شرکت اینتل با هدف حضور جدی‌تر و مؤثرتر در زمینه هوش مصنوعی، تمامی تلاش‌ها و اقدامات خود در این خصوص را در قالب یک گروه به رهبری نوین رائو، مدیرعامل سابق نرواندا، شکل خواهد داد. همچنین این ... ادامه »

1399/01/07 کروم گوگل ایمن‌ترین مرورگر اینترنتی جهان شناخته شد

مطابق بررسی‌ها و آمارها، نرم‌افزار "کروم گوگل" نه تنها محبوب‌ترین و کاربردی‌ترین مرورگر اینترنتی جهان محسوب می‌شود، بلکه بر اساس آخرین گزارش‌های منتشر شده مشخص گردید که ایمن‌ترین مرورگر ... ادامه »

1399/01/06 امکان واریز و دریافت پول از طریق اپلیکیشن اندروید جیمیل

آیا تاکنون برای شما این اتفاق افتاده که ایمیلی را در گوشی اندروید خود بنویسید و سپس بگویید که "ای کاش می‌شد بدون استفاده از اپلیکیشن‌های ونمو، اسکور یا گوگل والت، پول دریافت یا واریز کرد"؟ ... ادامه »

1399/01/03 اینترنت ۵۸ شرکت و سازمان قطع شد

ارتباط اینترنت ملی و بین‌المللی ۵۸ سازمان و شرکت دولتی و خصوصی با تخریب دکل مخابراتی شرکت افرانت مستقر در سایت ایمیدرو از سوی شرکت ارتباطات شهر قطع شد. به گزارش ایتنا از ایسنا، ۵۸ سازمان و ... ادامه »

1398/12/28 خدمات گوگل کلود به ازای هر نفر قیمت‌گذاری می‌شود

گوگل کلود، اخیراً پیام بسیار مهمی را منتشر کرد و در آن پیام اعلام کرد که به صورت جدی، به دنبال تطبیق خدمات خود با نیازهای مشتریان است. یکی از نکات اصلی پیام مذکور، مجموعه جدیدی از طرح‌های ... ادامه »

1398/12/25 فایل‌های ویدئویی دلیل تمام شدن حجم اینترنت شما!

س از بررسی‌های صورت‌گرفته در کمیته‌ای که به منظور بررسی حجم اینترنت همراه تشکیل شده بود، به نظر می‌رسد همان‌طور که پیش از این هم اعلام شده بود، آنچه باعث پایان زودهنگام حجم بسته‌های ... ادامه »

1398/12/24 تکذیب تعطیلی شرکت بلک‌بری

چندی پیش گزارش‌های متعددی درباره ورشکستگی و تعطیلی قریب‌الوقوع شرکت بلک‌بری در اینترنت منتشرشده بود، ولی مسئولان این شرکت با رد این اخبار، آنها را شایعه اعلام کرده و اعلام کردند که تنها ... ادامه »

1398/12/23 Plex خدمات ابری شرکت‌های مختلف را یکپارچه کرد

شرکت Plex بتازگی اعلام کرد که خدمات پردازش ابری آن موسوم به Plex Cloud هم‌اکنون به صورت عمومی برای تمام مشترکان پولی آن عرضه شده است. به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از پی‌سی‌ورلد، این سرویس جدید به ... ادامه »

1398/12/22 کاهش قیمت اینترنت

معاون وزیر ارتباطات گفت: نرخ موثر یک گیگابایت اینترنت بر مبنای تکنولوژی ADSL که در سال ۹۲، سه هزار و ۶۰۰ تومان محاسبه می‌شد امروز به ۱۴۰۰ تومان رسیده است. به گزارش ایتنا از مهر محمد جواد آذری ... ادامه »