1396/11/11 اعتراض به ترامپ به سبک وایبر!

مدیران ژاپنی وایبر(کمپانی Rakuten) در اعتراض به دستور جدید ترامپ مبنی بر منع ورود مسلمانان ۷ کشور ازجمله ایران، هرگونه تماس بین آمریکا و این کشورها را رایگان کردند. بدین ترتیب مردم این ۷ کشور ... ادامه »

1396/11/09 چقدر به امنیت پیام‌رسان‌ها اطمینان دارید؟

از آنجایی که واتس‌اپ به عنوان یکی از آخرین قربانی‌های رخنه‌های امنیتی شناخته شده، این سوال وجود دارد که آیا برنامه پیام‌رسانی وجود دارد که واقعا و همه‌جانبه امن باشد. به گزارش ایتنا از ... ادامه »

1396/11/08 تصاحب شرکت نوپا برای ارتقاء امنیت سایبری سازمان‌ها

به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از بیزنس‌ویک، آی‌بی‌ام هفته گذشته اعلام کرد که قصد دارد شرکت تازه‌کار امنیت سایبری Agile 3 Solutions را با بهایی نامعلوم تصاحب کند. گفتنی است این شرکت نوپا ... ادامه »

1396/11/05 شکاف امنیتی در واتس‌اَپ و چگونگی برطرف کردن آن

جمعه ۱۳ ژانویه همیشه روزی است که افراد خرافاتی به دنبال پیدا کردن اتفاقات نحسی مثل رد شدن یک گربه سیاه از مسیر آن‌‌ها یا شکستن آینه هستند. با این حال در برخی موارد خبر بد در این روز می‌تواند ... ادامه »

1396/11/04 آیا کنترل شبکه‌های اجتماعی ممکن است؟

محمود اروج‌زاده شبکه‌های اجتماعی بسرعت در حال گسترشند، و اقشار و سنین گوناگون، مدام به دایره کاربران و مخاطبان آنها افزوده می‌شوند. آنچه در این میان مایه شگفتی است، نه تنها اعداد و ارقام ... ادامه »

1396/11/03 افزودن قابلیت جدید نرم‌افزاری به گوگل مپ

نرم‌افزار نقشه مشهور شرکت گوگل با نام "گوگل مپ"، این قابلیت را دارد که مسیرهای آسان‌تر برای عبور را به کاربران معرفی کند. اما اکنون انتظار می‌رود گوگل، ویژگی جدیدی به سرویس نقشه خود اضافه کند ... ادامه »

1396/11/03 آزمایش فروشگاه کتاب الکترونیکی بر روی ویندوز ۱۰

شما نیز می‌توانید کتاب‌های الکترونیکی را خریداری کرده و روی مرورگر اج (Edge) مطالعه کنید. شرکت مایکروسافت برنامه‌ای برای انتشار یک اپلیکیشن با موضوع کتاب‌های الکترونیکی (ebook) در ویندوز ۱۰ ... ادامه »

1396/11/02 مایکروسافت پشتیبانی از نسخه اولیه ویندوز 10 را قطع می‌کند

مایکروسافت اعلام کرده که از ۲۶ مارس پشتیبانی از نسخه اصلی و اولیه ویندوز ۱۰ را متوقف خواهد کرد. این نسخه به نسخه ۱۵۰۷ مشهور است. به گزارش ایتنا از مهر به نقل از کامپیوترورلد، این نسخه از ویندوز ... ادامه »

1396/11/01 یک شرکت ضد هک، هدف هکرها قرار گرفت

اخیرا گزارشی منتشر شد مبنی بر اینکه هکرها می‌توانند برای همه آسیب‌زننده باشند؛ بدین ترتیب حتی یک سازمان یا شرکت قانونی وارد کننده قطعات موبایل که با همه ترفندهای ضدهک آشنا است نیز در معرض خطر ... ادامه »

1396/10/28 نگرانی‌های خرید آیفون

با وجود قیمت بالایی که خریداران برای گوشی‌های آیفون پرداخت می‌کنند، ولی حاشیه امنیت این برند برای مصرف کنندگان نهایی ایران با اما و اگرهای متعددی همراه است. مدتی از فعالیت شرکت‌های مجوز ... ادامه »