1397/09/08 اینترنت اشیا؛ بلای جان بیمارستان‌ها

به گزارش فارس به نقل از زددی نت، با توجه به آسیب پذیری ابزار و وسایل مختلفی که به اینترنت اشیا متصل می شوند هکرها می‌توانند از طریق آنها به شبکه های بیمارستان‌ها نفوذ کنند و ضمن به سرقت بردن ... ادامه »

1397/09/06 رکورد خرید آنلاین در جمعه سیاه شکسته شد

تحول مهمی که خریدهای آنلاین جمعه سیاه سال جاری را از سال گذشته متمایز کرده است، افزایش استفاده مردم از گوشی‌های همراه و تبلت‌ها برای انجام خریدهای اینترنتی است. به گزارش ایتنا از مهر به نقل ... ادامه »

1397/09/05 آمازون خدمات ابری خود را ارزان کرد

ویس محبوب و کاربردی Simple Storage Service که با نام S3 شناخته می‌شود و برای ذخیره اطلاعات روی فضای ابری مورد استفاده قرار می‌گیرد، تاکنون شش قیمت متفاوت داشت که هم‌اکنون از نظر پرداخت پول از جانب ... ادامه »

1397/09/05 گسترش قلمرو علی‌بابا با ویژگی‌های دیتای جدید در جهان

شرکت هولدینگ علی‌بابا اخیراً اعلام کرد که علی‌بابا کلود، قصد دارد چهار امکان جدید داده را خارج از چین راه‌اندازی کند.  به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از رویترز، به این ترتیب، علی بابا در ... ادامه »

1397/09/03 پیشرفت چشمگیر هواوی در تولید سال ۲۰۱۶

به‌تازگی شرکت هواوی مطابق روال همیشگی، آمار و ارقام کاری جدید از خود منتشر کرده است که وضعیتی امیدوار کننده را نشان می‌دهد،‌به این ترتیب که بر طبق این آمار، این شرکت در دو رده از سه رده اصلی ... ادامه »

1397/09/02 اعتراض فروشندگان سیم‌کارت به یک پیامک

پیامکی که چندی پیش از سوی اپراتور اول ارتباطی کشور برای مالکان کمتر از ۱۸ سال سیم‌کارت ارسال شده انتقاد فعالان عرصه فروش سیم‌کارت را به دنبال داشته است. به گزارش ایتنا از ایسنا، براساس مصوبات ... ادامه »

1397/09/01 توان اجرای برنامه‌های پیچیده با نسل جدید گوشی‌های ویندوز ۱۰

به گزارش ایتنا از مهر به نقل از پی.سی.ورلد، تحقق این هدف مستلزم سازگار شدن پردازنده‌های ARM با معماری نرم‌افزاریx86 است که در رایانه های شخصی متداول است. پردازنده‌های ARM به طور ویژه برای استفاده ... ادامه »

1397/09/01 دفتر جدید فیس‌بوک در لندن افتتاح می‌شود

شرکت فیس‌بوک اعلام کرد که دفتر جدیدش را در لندن طی چند ماه آینده افتتاح می‌کند و به این منظور ۵۰۰ نفر دیگر را در این شهر برای کار در آن استخدام خواهد کرد.  Nicola Mendelsohn مدیر بخش اروپای فیس بوک با ... ادامه »

1397/08/30 آشفته بازاری به نام تعمیرات موبایل

حدود ۲۵ تا ۳۰ میلیون گوشی هوشمند بدون گارانتی در دست خریداران تلفن همراه است و تعمیر این گوشی‌ها در زمان بروز مشکل موضوعی است که در موارد متعدد مشکلاتی را برای مردم به همراه داشته است. به گزارش ... ادامه »

1397/08/28 همکاری ایسوس و گوگل در تولید همراه ویژه واقعیت افزوده

شرکت ایسوس قصد دارد تا نخستین تلفن همراه جهان بر پایه واقعیت افزوده را با استفاده از سیستم تانگوی شرکت گوگل به جهانیان معرفی کند. به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی Digitimes، ... ادامه »