1397/08/09 شبکه لینکدین در آستانه فیلتر شدن

مقامات روسیه در نظر دارند تا شبکه لینکدین را در این کشور فیلتر کنند. به گزارش ایتنا از ایسنا از روس بالت، دادگاهی در منطقه تاگنسکی مسکو، سایت شبکه اجتماعی لینکدین را به دلیل عدم ارایه مستندات ... ادامه »

1397/08/09 با پیامک از تعداد خطوط تلفن همراه خود باخبر شوید

برای استعلام خطوط تلفن همراهی که به نام شما ثبت شده علاوه بر مراجعه به سامانه اینترنتی می‌توانید با ارسال پیامک اقدام کنید. معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ... ادامه »

1397/08/08 تلگرام رسانه روستاهای ایران شده است!

شبکه‌های اجتماعی در عصر ارتباطات به قدری نفوذ پیدا کرده‌اند که حالا سر از روستاهای کشورمان هم درآورده‌اند تا آنها از این امکان برای حل مشکلات فرهنگی،اجتماعی و عمرانی روستایشان استفاده ... ادامه »

1397/08/08 اطمینان از عملکرد خوب زیرساخت هوش تجاری

همگان اتفاق نظر دارند که زیرساخت‌های هوش تجاری به طور روزافزون به یک دارایی ارزشمند برای موفقیت در مدیریت کسب‌وکار تبدیل‌شده‌اند. این اتفاق نظر تعجب‌آور نیست، چرا که این زیرساخت‌ها باعث ... ادامه »

1397/08/07 تفکیک ترافیک اینترنت از اینترانت تا بهمن

حسین فلاح جوشقانی با اشاره به مصوبه ۲۳۷ کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات که کاهش قیمت ترافیک ارتباطات اینترنت و اینترانت را در پی داشته است، اظهار داشت: برمبنای این مصوبه، شرکت‌های ارائه دهنده ... ادامه »

1397/08/07 تکامل لپ‌تاپ‌ها

به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از cnet، در همایشی که چند روز پیش در محل ادارات مرکزی اپل برگزار شده بود و پیش‌نمایشی از تغییر و تحولات پیرامون لپ‌تاپ‌های جدید اپل را نشان می‌داد، ناظران به ... ادامه »

1397/08/05 رشد ۵۰۰ درصدی خدمات پرداخت الکترونیکی اپل

اخبار منتشرشده حاکی از آن هستند که شرکت اپل درزمینهٔ خدمات پرداخت الکترونیکی خود یعنی اپل پی با رشدی ۵۰۰ درصدی روبرو بوده است. به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی Engadget، بدون ... ادامه »

1397/08/05 درآمد مایکروسافت از خدمات ابری ۴۹ درصد رشد داشت

اقدام مایکروسافت برای انتقال همه خدمات خود به فضای پردازش ابری طی فصل گذشته بار دیگر برای این شرکت درآمدزایی کرد و در این راستا پلتفرم ابری Azure و مجموعه Office 365 رشد قابل ملاحظه‌ای را تجربه ... ادامه »

1397/08/04 گلیچ نرم‌افزاری و ضرری چند میلیون دلاری

به نظر می‌رسد که سقوط سیستم مارس لندر و عدم موفقیت آن در اتمام پروژه‌ای که به این دستگاه سپرده‌شده بود، از یک مشکل نرم‌افزاری نشأت می‌گیرد. به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از وب‌سایت خبری ... ادامه »

1397/08/04 احتمال بازگشت مابه‌التفاوت قبض‌های تلفن به حساب مردم

سخنگوی شرکت مخابرات گفت: در صورتی که وزارت ارتباطات تشخیص دهد، بخشی از مبلغی که در قبض‌های این دوره تلفن ثابت اعمال شده به مردم بازگردانده خواهد شد. به گزارش ایتنا از ایسنا، طی ماه‌های گذشته ... ادامه »