1397/07/08 نخستین مناظره انتخاباتی آمریکا چندین رکورد اینترنت را شکست

استفاده از فناوری‌های جدید به ویژه اینترنت برای کسب اطلاعات مهم، امروزه به امری عادی بدل شده است،‌به گونه‌ای که بتدریج جایگزین ابزارهای قدیمی می‌شود. هرچند افزایش بی‌سابقه بینندگان ... ادامه »

1397/07/07 سرویس ابری مایکروسافت برای خودرو

شرکت خودروسازی نیسان در حاشیه برگزاری کنفرانس Ignite 2016 مایکروسافت از همکاری رنو و نیسان با ردموندی‌ها برای راه‌اندازی نسل جدید قابلیت‌های ارتباطی خودروها خبر داد. قابلیت‌هایی که مبنای آنها ... ادامه »

1397/07/07 تمایز بزرگ در استراتژی اپل و مایکروسافت

شاید در وهله نخست این گونه به نظر آید که مایکروسافت و اپل، دو غول بزرگ دنیای فناوری و IT در یک راستا گام بر‌می‌دارند و کارهای آنها بنا به یکسری از اصول مشخص و از پیش تعریف شده است. البته تا حد ... ادامه »

1397/07/06 چگونه می‌توان لینوکس را به زبان ساده توضیح داد؟

طبیعتا شما می‌دانید که لینوکس چیست. نقاط قوت و ضعف آن را می‌شناسید و با نحوه‌ی استفاده از آن هم آشنا هستید. در کنار این‌ها، به احتمال زیاد می‌دانید که کدام توزیع آن برای استفاده‌ی شما ... ادامه »

1397/07/06 استفاده از پهپاد برای ارتقای شبکه‌های مخابراتی نسل چهارم

دو شرکت فناوری AT&T و Qualcomm می‌گویند در حال استفاده آزمایشی از تعدادی پهپاد برای ارتقای شبکه‌های بی‌سیم نسل چهارم مخابراتی هستند. به گزارش ایتنا از فارس به نقل از کامپیوترورلد، شرکت‌های ... ادامه »

1397/07/05 کمک سامسونگ به دانش‌آموزان محک

شرکت سامسونگ برای ماه مهر و بازگشت کودکان به مدارس برنامه‌‌های ویژه‌ای تدارک دیده است. قدم آغازین این برنامه‌ها در روز یکشنبه ۲۸ شهریور در خیریه محک برگزار شد. محک و هدیه‌دادن کوله‌های ... ادامه »

1397/07/05 ۸ نشانه که مدیرتان قصد تخریب شما را دارد

می‌گویند داشتن مدیر بد می‌تواند به یک مشکل برای کارمندان تبدیل شود. کار کردن برای یک مدیر که از شما متنفر است نیز کمتر از یک فاجعه نخواهد بود، اما کابوس اصلی زمانی است که زیر نظر مدیری کار کنید ... ادامه »

1397/07/05 دسترسی گردشگران به اینترنت پرسرعت در ایران

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: بسیاری از شهرهای ایران به نسل ۳ و ۴ تلفن همراه مجهز شده و گردشگران خارجی وقتی به ایران وارد می‌شوند، می‌توانند با جهان ارتباط اینترنتی پرسرعت داشته ... ادامه »

1397/07/04 گوگل برای بالن‌هایش از هوش مصنوعی استفاده می‌کند

شرکت گوگل برای ثابت نگه داشتن موقعیت بالن های اینترنت خود از هوش مصنوعی استفاده می کند. به گزارش مهر، زمانیکه شرکت گوگل برای اولین بار پروژه  Loon را معرفی کرد، قرار بود که بالن های اینترنت با ... ادامه »

1397/07/04 تکلیف موبایل‌ها بعد از اجرای رجیستری چیست؟

مدیر کل فناوری اطلاعات و ارتباطات ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز اعلام کرد که بعد از نهایی شدن طرح رجیستری مشکلی برای دریافت خدمات گوشی‌های تلفن همراهی که مورد استفاده مصرف‌کنندگان ... ادامه »