1397/06/09 خدمات 4G به رومینگ بین‌الملل اپراتور دوم تلفن افزوده شد

به گزارش ایسنا، ایرانسل اعلام کرد مشترکان این اپراتور می‌توانند از این پس در سفرهای خارجی خود نیز از شبکه پرسرعت نسل چهارم اینترنت همراه (۴G/LTE) بهره‌مند شوند. بنابر اعلام امکان استفاده از ... ادامه »

1397/06/09 آسیا بزرگترین تولیدکننده زباله‌های الکترونیک

به گزارش ایتنا از ایسنا، اگرچه حداقل درایران آمار دقیقی از میزان تولید زباله‌های الکترونیکی وجود ندارد، اما این گونه زباله‌ها از منابع مختلف خانگی، اداری، مجتمع‌های تجاری و کارخانه‌ها به ... ادامه »

1397/06/08 ایمن‌سازی برنامه‌های سازمانی

مسئولیت ایمن‌سازی برنامه‌های سازمانی باعث کاهش چرخه عمر برنامه‌نویسی شده است و البته این امر دلیل دارد. این کار نه‌تنها باعث ایمن شدن سازمان می‌گردد، بلکه باعث صرفه‌جویی در زمان و بودجه ... ادامه »

1397/06/08 نظارت آنلاین بر کیفیت سرویس‌های ارتباطی

شرکت ارتباطات زیرساخت، برای بهبود و شفاف‌سازی سرویس‌های ارتباطی، سامانه اندازه‌گیری و پایش شاخص‌های کیفی شبکه را راه‌اندازی کرد. به گزارش ایتنا از ایسنا، محمدجواد آذری جهرمی، معاون وزیر ... ادامه »

1397/06/07 خدمات جدید گوگل برای مدیریت کلمات عبور

گوگل برای مدیریت کلمات عبور توسط کاربران ابزار خاصی ابداع کرده که به کاربران امکان می‌دهد با امنیت بیشتری از برنامه‌های اندرویدی استفاده کنند. به گزارش ایتنا از فارس، این فرایندی است که ... ادامه »

1397/06/07 مزایای ویژه نقشه گوگل برای کنترل مصرف اینترنت

شرکت گوگل به‌تازگی شرایط سیستم نقشه‌های گوگل را به نحوی تغییر داده است که استفاده از آنها در وضعیت اتصال به اینترنت با مصرف سنگین داده همراه نخواهد بود. به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از ... ادامه »

1397/06/06 ارائه Net Framwork. ورژن 4.6 بر روی سرورهای ویندوزی

Microsoft به تازگی ورژن NetFramework. را به 4.6 ارتقاء داده است.لذا این نسخه از NetFramework. بر روی سرورهای ویندوزی زود وب ارائه می گردد.از این پس کاربران محترم می توانند بدون نگرانی از این نسخه در برنامه نویسی ... ادامه »

1397/06/06 اعتراف مدیر اینستاگرام: از اسنپ‌چت کپی کردیم

مدیر اینستاگرام هم بدون هیچ پرده پوشی و در اقدامی جالب اعتراف کرده که قابلیت‌های یاد شده از روی برنامه اسنپ‌چت کپی شده است. به گزارش ایتنا از فارس، کاربران اینستاگرام با استفاده از خدمات تازه ... ادامه »

1397/06/05 فروش مودم‌های اینترنت نسل چهار ثابت ایرانسل آغاز شد

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، مودم‌های مخصوص نسل چهارم اینترنت ثابت خانگی و اداری (TD-LTE) در دو نوع داخلی و بیرونی طراحی شده و هر دو همراه با سیم‌کارت ارائه شده‌اند. مودم‌های داخلی (Indoor) برای ... ادامه »

1397/06/04 امکان هک شدن حساب کاربری ۱۵ میلیون ایرانی در تلگرام وجود دارد

تلگرام به عنوان نرم‌افزار پیام‌رسان مبتنی‌بر اینترنت، بین کاربران ایرانی از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است. تقریبا ۲۰ میلیون ایرانی در حال استفاده از این نرم‌افزار هستند. به تازگی دو ... ادامه »