1395/09/14 حجم کل داده‌های جهان ۴۴ زتابایت می‌شود

بر اساس گزارش جدید منتشر شده از سوی مرکز تحقیقاتی IDC، تا سال ۲۰۲۰ میلادی حجم مجموع داده‌های ذخیره شده در سراسر جهان از ۴۴ زتابایت هم فراتر می‌رود. به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از اینکوئیرر، ... ادامه »

1395/09/14 کسپرسکی ۲۰۱۷ با دونسخه فارسی و انگلیسی از راه رسید

شرکت ایدکو، توزیع کننده آنلاین محصولات کسپرسکی در ایران و خاورمیانه، برای اولین بار نسخه‌های فارسی و انگلیسی راهکارهای امنیت خانگی کسپرسکی ۲۰۱۷ را به‌طور هم‌زمان عرضه می‌کند. به گزارش ... ادامه »

1395/09/13 گوگل ۱۰ هزار توسعه‌دهنده اروپایی اندروید را بورس کرد

شرکت گوگل اعلام کرد بر اساس طرح جدید خود مبنی بر جذب مهارت‌های دیجیتالی در نظر دارد بیش از ۱۰ هزار توسعه‌دهنده اپلیکیشن‌های مرتبط با اندروید در منطقه اروپا را بورس کند. به گزارش ایتنا از ... ادامه »

1395/09/13 مایکروسافت اطلاعات شما را در ویندوز ۱۰ می‌فروشد

گزارش‌های رسیده حاکی از آن است که مایکروسافت با شرکتی به نام FireEye یک قرارداد همکاری منعقد کرده است تا اطلاعات مربوط به فعالیت کاربران در سیستم عامل ویندوز ۱۰ را به کمک آن به مراکز امنیتی ... ادامه »

1395/09/09 اینترنت اشیا؛ بلای جان بیمارستان‌ها

به گزارش فارس به نقل از زددی نت، با توجه به آسیب پذیری ابزار و وسایل مختلفی که به اینترنت اشیا متصل می شوند هکرها می‌توانند از طریق آنها به شبکه های بیمارستان‌ها نفوذ کنند و ضمن به سرقت بردن ... ادامه »

1395/09/07 رکورد خرید آنلاین در جمعه سیاه شکسته شد

تحول مهمی که خریدهای آنلاین جمعه سیاه سال جاری را از سال گذشته متمایز کرده است، افزایش استفاده مردم از گوشی‌های همراه و تبلت‌ها برای انجام خریدهای اینترنتی است. به گزارش ایتنا از مهر به نقل ... ادامه »

1395/09/06 آمازون خدمات ابری خود را ارزان کرد

ویس محبوب و کاربردی Simple Storage Service که با نام S3 شناخته می‌شود و برای ذخیره اطلاعات روی فضای ابری مورد استفاده قرار می‌گیرد، تاکنون شش قیمت متفاوت داشت که هم‌اکنون از نظر پرداخت پول از جانب ... ادامه »

1395/09/06 گسترش قلمرو علی‌بابا با ویژگی‌های دیتای جدید در جهان

شرکت هولدینگ علی‌بابا اخیراً اعلام کرد که علی‌بابا کلود، قصد دارد چهار امکان جدید داده را خارج از چین راه‌اندازی کند.  به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از رویترز، به این ترتیب، علی بابا در ... ادامه »

1395/09/04 پیشرفت چشمگیر هواوی در تولید سال ۲۰۱۶

به‌تازگی شرکت هواوی مطابق روال همیشگی، آمار و ارقام کاری جدید از خود منتشر کرده است که وضعیتی امیدوار کننده را نشان می‌دهد،‌به این ترتیب که بر طبق این آمار، این شرکت در دو رده از سه رده اصلی ... ادامه »

1395/09/03 اعتراض فروشندگان سیم‌کارت به یک پیامک

پیامکی که چندی پیش از سوی اپراتور اول ارتباطی کشور برای مالکان کمتر از ۱۸ سال سیم‌کارت ارسال شده انتقاد فعالان عرصه فروش سیم‌کارت را به دنبال داشته است. به گزارش ایتنا از ایسنا، براساس مصوبات ... ادامه »