1399/09/22 772 میلیون دلار هزینه بازار اینترنت اشیاء در سال آینده

اینترنت‌اشیاء شاید در ابتدای مطرح شدن، بیشتر موضوعی جانبی و محدود تلقی می‌شد، اما هم‌اکنون تا آنجا گسترش یافته که جزء اولین مقولات برای بحث و بررسی و مهم‌تر از آن، جهت سرمایه‌گذاری محسوب ... ادامه »

1399/09/20 عواملی که روی رتبه جستجو تأثیر می‌گذارند

عوامل اصلی و شناخته شده زمانی که صحبت از عوامل موثر در رتبه‌بندی نتیجه‌ی جستجو به میان می‌آید سه فاکتور اصلی محتوا، ساختار و لینک‌ها در ذهن متخصصان تداعی می‌شود: محتوا: حجم، کیفیت و مرتبط ... ادامه »

1399/08/18 هارد دیسک 20ترابایتی

شرکت سی‌گیت می‌گوید هاردهای مذکور را تا دو سال دیگر روانه بازار می‌کند و با این کار رکوردی جدید را به ثبت خواهد رساند. سی‌گیت برای طراحی هارد دیسک با چنین ظرفیتی از فناوری جدیدی موسوم به HAMR ... ادامه »

1399/08/16 قانونی هک کنید!

مرکز ماهر با معرفی نرم‌افزار جدید طراحی شده توسط Cymmetria که MazeHunter نامگذاری شده است، اعلام کرد:این نرم افزار امکان مقابله بیشتر با هکرهایی را که به شبکه نفوذ کرده و کنترل دستگاهها را در دست می ... ادامه »

1399/08/08 عدم امکان تغییر دامنه برای جست‌وجوی کشورهای مختلف

گوگل، غول جست‌وجوی اینترنتی دیگر به شما اجازه نمی‌دهد تا دامنه خود را تغییر دهید و از این طریق در کشورهای مختلف به جست‌وجو بپردازید. برای مدت زمانی طولانی، می‌توانستید نتایج جست‌وجوی خود ... ادامه »

1399/08/07 دوربین آیفون؛ ابزار هکرها!

یکی از کارشناسان امنیتی هشدار داد مجرمان سایبری می توانند با استفاده از اپلیکیشن‌های آیفون دوربین‌های جلو و عقب موبایل کاربر را در هر زمانی روشن کنند. فلیکس کراوس یکی از مهندسان گوگل ... ادامه »

1399/07/24 حمله فیشینگ به iOS با کپی کردن صفحه درخواست رمز اپل

به‌تازگی یکی از توسعه‌دهندگان نرم‌افزارهای iOS از وجود محتوای فیشینگ خاصی در این سیستم‌عامل خبر داده است که اقدام به دزدی رمز عبور و اپل آی‌دی کاربران می‌کند. به گزارش ایتنا از رایورز ... ادامه »

1399/07/19 مایکروسافت برای محبوب‌تر کردن ویندوز 10، ویندوز 7 را قابل هک ساخته است

بررسی‌های انجام شده توسط متخصصان امنیتی نشان از آن دارد که شرکت مایکروسافت به‌صورت عمدی شرایط هک شدن ویندوز 7 را فراهم ساخته است تا بتواند آمار مهاجرت به ویندوز 10 را افزایش بدهد. به گزارش ... ادامه »

1399/07/16 کنترل صوتی لوازم خانگی هوشمند با ویندوز ۱۰ ممکن شد

مایکروسافت قابلیت جدیدی را به دستیار صوتی کورتانای خود افزوده تا مدیریت لوازم خانگی هوشمند و صدور دستور برای آنها از طریق سیستم عامل ویندوز ۱۰ ممکن شود.   به گزارش ایتنا از مهر به نقل از ... ادامه »

1399/07/13 راحت‌تر از اینستاگرام خرید کنید!

این شرکت بعد از یک سال بررسی و آزمایش ابزار خرید خاصی را در اینستاگرام فعال کرده که به فروشندگان انواع کالا امکان می‌دهد برچسب‌های خاصی را در پست‌های اینستاگرامی خود فعال کنند. این برچسب‌ها ... ادامه »